Analiza wody

Brak czasu wszyscy na to narzekamy dlatego też żeby Państwu ułatwić posiadanie czystej wody w domu wykonuję pełną laboratoryjną fizykochemiczną analizę wody, która obejmuje 13 oznaczeń:  mętność, barwę, zapach, odczyn pH, twardość ogólną, utlenialność, jon amonowy, azotyny, azotany, chlorki, żelazo ogólne, mangan oraz przewodność elektryczną

Na jej podstawie  i kilu danych dobieram: pompę wodną , zbiornik hydroforowy, stację uzdatniania i wszyscy są zadowoleni.  Państwo i Ja.

Ale trzeba zacząć od początku czyli badania wody.

Żeby wykonać takie badanie należy w godzinach pracy firmy przywieść  zimną wodę w w plastikowej butelce 1½ litra po naturalnej wodzie mineralnej,  bez znaczenia czy gazowanej czy nie gazowanej, ( butelka nie może być po  żadnym kolorowym napoju  !!!!! ). Woda musi być nalana do butelki pod korek BEZ POWIETRZA !!!!!!!!!!! TO BARDZO WAŻNE .

Wodę trzeba wcześniej przepłukać czyli ją zlewać kilka minut i wziąć z kranu, węża lub zbiornika hydroforowego ( jak jest po filtrach to trzeba to powiedzieć w biurze przy jej dostarczeniu )

Na wynik badania czeka się około 7 – 10 dni roboczych.  Klient otrzymuje arkusz  A 4 z laboratorium na którym jest  13 oznaczeń wody , wynik i norma , w firmie płatność jest tylko gotówką trzeba mieć 230,00 zł

Na podstawie wyniku i stanu hydroforni dobierany SUW i montujemy z gwarancją

Na podstawie wyniku wody z wodociągów w Otwocku nie udzielam 100% gwarancji na jakość uzdatnionej wody gdyż te analizy wody są nie pełne, nie ma 13 oznaczeń na związki zawarte w wodzie .

druk-badania-wody-2016

Na życzenie klienta bez wyniku analizy wody mogę dopasować i zamontować każdy rodzaj filtra ale bez 100% gwarancji na efekt końcowy.

 

Biuro czynne w godzinach 8,00 – 17.00, W-wa Anin, ul. M.Kajki 89, tel. 501-287-200