Analiza wody

Profesjonalizm i zadowolenie klienta to co odróżnia moja firmę od innych dlatego też dla Państwa wykonuję pełną laboratoryjną fizykochemiczną analizę wody  ( 14 oznaczeń ).

Dostają państwo wydruk na papierze A4 firmowym z akredytowanego  laboratorium z wynikiem wody i Polską Normą wody pitnej.

Żeby wykonać takie badanie należy w godzinach pracy firmy przywieść  zimną wodę  ze studni, pompy lub hydroforu po przepłukaniu instalacji kilka minut w plastikowej butelce 1½ litra po naturalnej wodzie mineralnej, bez znaczenia czy gazowanej czy nie gazowanej, ( butelka nie może być po  żadnym kolorowym napoju  !!!!! ) Woda musi być nalana do butelki pod korek BEZ POWIETRZA !!!!!!!!!!! TO BARDZO WAŻNE .

Na wynik badania czeka się około tygodnia, w firmie płatność jest tylko gotówką trzeba mieć 200,00 zł

Na podstawie wyniku i stanu hydroforni dobierany SUW i montujemy z gwarancją

Na podstawie wyniku wody z wodociągów w Otwocku nie udzielam 100% gwarancji na jakość uzdatnionej wody gdyż te analizy wody są nie pełne, nie ma 14 oznaczeń na związki zawarte w wodzie .

druk-badania-wody-2016

Na życzenie klienta bez wyniku analizy wody mogę dopasować i zamontować każdy rodzaj filtra ale bez 100% gwarancji na efekt końcowy.

 

Biuro czynne w godzinach 8,00 – 17.00, W-wa Anin, ul. Kajki 89, tel. 501-287-200