Analiza wody

Brak czasu wszyscy na to narzekamy dlatego też żeby Państwu ułatwić posiadanie czystej wody w domu wykonuję pełną laboratoryjną fizykochemiczną analizę wody, która obejmuje 13 oznaczeń:  mętność, barwę, zapach, odczyn pH, twardość ogólną, utlenialność, jon amonowy, azotyny, azotany, chlorki, żelazo ogólne, mangan oraz przewodność elektryczną

Na jej podstawie  i kilu danych dobieram: pompę wodną , zbiornik hydroforowy, stację uzdatniania i wszyscy są zadowoleni.  Państwo i Ja.

Ale trzeba zacząć od początku czyli badania wody.

Żeby wykonać takie badanie należy w godzinach pracy firmy przywieść  zimną wodę w w plastikowej butelce 1½ litra po naturalnej wodzie mineralnej,  bez znaczenia czy gazowanej czy nie gazowanej, (butelka nie może być po  żadnym kolorowym napoju !!!!!). Woda musi być nalana do butelki pod korek BEZ POWIETRZA !!!!!!!!!!! TO BARDZO WAŻNE .

Wodę trzeba wcześniej przepłukać czyli ją zlewać kilka minut i wziąć z kranu, węża lub zbiornika hydroforowego (jak jest po filtrach to trzeba to powiedzieć w biurze przy jej dostarczeniu)

Na wynik badania czeka się około 7 – 10 dni roboczych.  Klient otrzymuje arkusz  A 4 z laboratorium na którym jest  13 oznaczeń wody, wynik i norma, w firmie płatność jest tylko gotówką – trzeba mieć 250,00 zł

Na podstawie wyniku i stanu hydroforni dobierany SUW i montujemy z gwarancją

Na podstawie wyniku wody z wodociągów w Otwocku nie udzielam 100% gwarancji na jakość uzdatnionej wody gdyż te analizy wody są nie pełne, nie ma 13 oznaczeń na związki zawarte w wodzie .

druk-badania-wody-2016

Na życzenie klienta bez wyniku analizy wody mogę dopasować i zamontować każdy rodzaj filtra ale bez 100% gwarancji na efekt końcowy.

 

Biuro czynne w godzinach 8.00 – 17.00, W-wa Anin, ul. M.Kajki 89, tel. 501-287-200