Analiza wody

Brak czasu wszyscy na to narzekamy dlatego też żeby państwu ułatwić posiadanie czystej wody w domu wykonuję  pełną laboratoryjną fizykochemiczną analizę wody  ( 14 oznaczeń )..

Na jej podstawie  i kilu danych dobieram: pompę wodną , zbiornik hydroforowy, stację uzdatniania i wszyscy są zadowoleni.  Państwo i Ja.

Ale trzeba zacząć od początku czyli badania wody.

Żeby wykonać takie badanie należy w godzinach pracy firmy przywieść  zimną wodę w w plastikowej butelce 1½ litra po naturalnej wodzie mineralnej,  bez znaczenia czy gazowanej czy nie gazowanej, ( butelka nie może być po  żadnym kolorowym napoju  !!!!! ) Woda musi być nalana do butelki pod korek BEZ POWIETRZA !!!!!!!!!!! TO BARDZO WAŻNE .

Wodę tzreba wcześniej przepłukać czyli ją zlewać kilka minut i wziąć z kranu, węża lub zbiornika hydroforowego ( jak jest po filtrach to trzeba to powiedzieć w biurze przy jej dostarczeniu )

Na wynik badania czeka się około tygodnia ( jest arkusz  A4 z laboratorium i normami ) , w firmie płatność jest tylko gotówką trzeba mieć 200,00 zł

Na podstawie wyniku i stanu hydroforni dobierany SUW i montujemy z gwarancją

Na podstawie wyniku wody z wodociągów w Otwocku nie udzielam 100% gwarancji na jakość uzdatnionej wody gdyż te analizy wody są nie pełne, nie ma 14 oznaczeń na związki zawarte w wodzie .

druk-badania-wody-2016

Na życzenie klienta bez wyniku analizy wody mogę dopasować i zamontować każdy rodzaj filtra ale bez 100% gwarancji na efekt końcowy.

 

Biuro czynne w godzinach 8,00 – 17.00, W-wa Anin, ul. Kajki 89, tel. 501-287-200